Hakkımızda

Şirketimiz 1989 yılında kurulmuştur. O tarihten bugüne Türk Ytong San. A.Ş., Assan Panel San ve Tic. A.Ş. firmalarının Marmara Bölge bayi olarak hizmet vermektedir.

Firmamız Türk Ytong Sanayi A.Ş.'nin tüm ürünlerinin satış, pazarlama ve uygulamasını yapmaktadır. Firmamız Türkiye genelindeki 'Ytong' bayiileri arasındaki yıllık satış değerlendirmelerinde bir çok kez birinci olup ödüller almıştır. Ytong sevkiyatları şirketimize ait kamyon, tır ve vinçlerimizle yapılmakta, fabrika bazlı projelerde uygulamalar kadrolu deneyimli personellerimiz ve ekipmanlarımızla yapılmaktadır.

Assan Panel San. ve Tic. A.Ş. firmasının bölge bayii olan şirketimiz 'Poliüretanlı' çatı ve cephe panellerinin satışı ve uygulamalarını da kendi bünyesinde bulundurduğu deneyimli personeli ve ekipmanları ile yapmaktadır.

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana 5.000.000 metrekareye varan çatı ve cephe kaplaması yapmıştır. Uygulama ve montajın çok önemli olduğu bu konuda firmamız kendi bünyesinde yetiştirdiği elemanlar ile çalışmakta, uygulama kalitesinden ödün vermemek adına taşeron ekiplerle çalışmamaya özen göstermektedir.

Firmamız 26 yıla yakın geçmişi ile kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmuş, bünyesinde bulundurduğu 40 civarındaki deneyimli personeli ile her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.
     
© Marmara Alüminyum ve Yapı Elemanları Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.